فروشنده گریتینگ

محصولات گریتینگ کاربردهای زیادی دارند و دربخش های مختلفی استفاده می شوند، برخی از کاربردهای گریتینگ استفاده در محافظ، نردبان و درپوش، کف پوش، پله، توری، ساختمان سازی، شهرسازی، درپوش چاه، صنعت سنگین، آشپزخانه های صنعتی و … است. یکی از ویژگی های منحصربه فرد محصولات گریتینگ را می توان تنوع کاربری و انعطاف در طراحی آن دانست. در ادامه ی این مطلب نیز به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره گریتینگ و فروش آن توسط فروشنده گریتینگ می پردازیم.

انواع گریتینگ

تنوع گریتینگ

تنوع محصولات گریتینگ و همچنین تنوع کاربری آن باعث شده توجه زیادی به سمت آن جمع شود و در بخش های مختلف طرفداران مخصوص خود را داشته باشد. به صورتی که افراد می توانند هر محصولی که به آن نیاز دارند را به سلیقه خود سفارش دهند، تا فروشنده گریتینگ نیز آن را تولید و ارائه کند.

فروشنده گریتینگ- ایران درین

قیمت گریتینگ

یکی از مسائلی که برای مشتریان در زمان خرید گریتینگ دارای اهمیت بالا است، اطلاع از قیمت روز گریتینگ است. در شرایط عادی بازار، قیمت گریتینگ با توجه به متغیرهایی مثل جنس گریتینگ، وزن آن و طرح و کیفیت ساخت آن تعیین می شود. به طور کلی قیمت گریتینگ را برحسب مترمربع مشخص می کنند.

البته گفتنی است که درشرایط شدید نوسانات بازارنمی توان قیمتی واحد برای گریتینگ مشخص نمود زیرا وضعیت ثابتی وجود ندارد. گروه صنعتی ایران درین به عنوان فروشنده گریتینگ در شهر تهران، انواع مشخصی از این محصول را با ویژگی‌ ساختاری متنوع ارائه می‌کند تا مشتریان بتوانند در صنایع گوناگون از این محصول استفاده کنند.

برخی از محصولات گریتینگ عبارتند از:

گریتینگ فایبرگلاس

ایران درین بعنوان یک فروشنده گریتینگ فایبرگلاس این محصول را به صورت سفارشی برای شما مشتریان عرضه می نماید. یکی از مهمترین انواع گریتینگ نوع فایبرگلاس بوده که به دلیل داشتن مقاومت بالا در محیط های مختلف از جمله محیط های اسیدی و قلیایی و محیط هایی با مواد شیمیایی گوناگون که در آن ها مقاومت بالا لازم است مورد استفاده قرار می گیرد.

گریتینگ فایبرگلاسگریتینگ کامپوزیتی

گریتینگ کامپوزیتی با وجود وزن کم و در عین حال مقاومت بالا از قیمت به صرفه ای برخوردار است و طبق نظر برخی از افراد بهترین انتخاب برای محیط هایی که امکان زدگی و خوردگی گریتینگ های دیگر وجود دارد به حساب می آید. و این گریتینگ به دلیل این خصوصیتی که دارد جایگزین گریتینگ فلزی نیز می باشد.

گریتینگ

فروشنده انواع گریتینگ

فروشنده گریتینگ، انواع گریتینگ را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب به مشتری عرضه می‌کند. ایران درین بعنوان فروشنده گریتینگ، انواع گریتینگ را مطابق با لیست قیمت برای مشتریان ارائه می کند. قیمت روز گریتینگ متفاوت بوده و سازنده گریتینگ بر اساس فاکتورهای مختلفی از جمله وزن گریتینگ می‌تواند در تعیین قیمت محصول نقش داشته باشد.

وزن گریتینگ

همانطور که در خرید و فروش گریتینگ علاوه بر کاربرد آن، قیمت و استحکام آن دو موضوع تاثیر گذار می باشد و قبل از خرید محصول بایستیی آن ها را بررسی نمود و سپس تصمیم به خرید این محصول نمود.

سفارش گریتینگ

گروه صنعتی ایران درین این افتخار را دارد که در جایگاه فروشنده گریتینگ خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه کند و برای خریدی بهتر به آن ها مشاوره دهد. به طوری که مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را در ابعاد و متریال مورد نظر خود سفارش دهند و محصول  دلخواهشان را دریافت کنند. چنانچه قصد سفارش و خرید محصولات گریتینگ را دارید می توانید به کارشناسان فروش ایران درین تماس بگیرید و از قیمت محصولات مطلع شوید.

اطلاعات تماس

مشاور جهت بازدیداز پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

۶۶۱۵۸۳۰۰-۶۶۱۵۸۴۰۰-۶۶۱۵۸۵۰۰-۶۶۱۵۸۶۰۰

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

 

Pin It