فروشنده گریتینگ

از محصولات گریتینگ در مواردی چون محافظ ، نردبان و درپوش، کف پوش، پله، توری، ساختمان سازی، شهرسازی، درپوش چاه، صنعت سنگین، آشپزخانه های صنعتی و .. استفاده می شود. یکی از حسن های محصولات گریتینگ انعطاف آن ها در محیط های متفاوت و کاربردی بودن در مکان های گوناگون است که هر یک از مصرف کننده ها با توجه به نیازی که دارند می توانند محصول دلخواه خود را بیابند و سفارش دهند.

گروه صنعتی ایران درین بعنوان فروشنده گریتینگ در شهر تهران انواع مشخصی از این محصول را با ویژگی‌ ساختاری متنوع ارائه می‌نماید تا مشتریان بتوانند در صنایع گوناگون از این محصول استفاده کنند.

انواع گریتینگ

قیمت گریتینگ

یکی از مسائلی که برای مشتریان در زمان خرید گریتینگ دارای اهمیت بالا است اطلاع از قیمت روز گریتینگ بوده. لازم به ذکر است که در صورت نیاز مشتریان به طراحی گریتینگ مورد نظر می توانند با کارشناسان و متخصصان گروه صنعتی ایران درین تماس بگیرند و از قیمت روز گریتینگ نیز مطلع شوند. به دلیل نوسانات شدیدی که در بازار این روزها داریم قیمت گریتینگ بسیار متغیر می باشد و نمیتوان قیمت ثابتی برای این محصول تعریف کرد.

گریتینگ فایبرگلاس

ایران درین بعنوان یک فروشنده گریتینگ فایبر گلاس این محصول را به صورت سفارشی برای شما مشتریان عرضه می نماید. یکی از مهمترین انواع گریتینگ نوع فایبرگلاس بوده که به دلیل داشتن مقاومت بالا در محیط های مختلف از جمله محیط های اسیدی و قلیایی و محیط هایی با مواد شیمیایی گوناگون که در آن ها مقاومت بالا لازم است مورد استفاده قرار می گیرد.

گریتینگ کامپوزیتی

گریتینگ کامپوزیتی با وجود وزن کم و در عین حال مقاومت بالا از قیمت به صرفه ای برخوردار است و طبق نظر برخی از افراد بهترین انتخاب برای محیط هایی که امکان زدگی و خوردگی گریتینگ های دیگر وجود دارد به حساب می آید. و این گریتینگ به دلیل این خصوصیتی که دارد جایگزین گریتینگ فلزی نیز می باشد.

فروشنده انواع گریتینگ

فروشنده گریتینگ، انواع گریتینگ را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب به مشتری عرضه می‌کند. ایران درین بعنوان فروشنده گریتینگ، انواع گریتینگ را مطابق با لیست قیمت برای مشتریان ارائه می کند. قیمت روز گریتینگ متفاوت بوده و سازنده گریتینگ بر اساس فاکتورهای مختلفی از جمله وزن گریتینگ می‌تواند در تعیین قیمت محصول نقش داشته باشد.

وزن گریتینگ

همانطور که در خرید و فروش گریتینگ علاوه بر کاربرد آن، قیمت و استحکام آن دو موضوع تاثیر گذار می باشد و قبل از خرید محصول بایستیی آن ها را بررسی نمود و سپس تصمیم به خرید این محصول نمود.

 

Pin It