گریتینگ پلاستیکی چیست ؟

گریتینگ پلاستیکی یکی از انواع گریتینگ می باشد. این نوع از گریتینگ به خاطر داشتن استحکام و مقاومت بالا در صنایع مختلف کاربرد دارد. به دلیل وجود وزن کم و در عین حال مقاومت بالا از قیمت به صرفه ای برخوردار بوده و مطابق بررسی های انجام شده بهترین انتخاب برای دریچه چاه آب و فاضلاب، درپوش منهول، محفظه آشغال گیر، پلاتفرم فضاهای مختلف، کف سالن کارخانجات، عرشه کشتی و کفپوش بنادر، نردبان و پلکان، گریتینگ روی کانال، پل، دریچه آب بند و … می باشد. گریتینگ پلاستیکی همانند محصولات گریتینگ دارای صفحات مشبک پلاستیکی است که در مکان های خاصی قابل استفاده می باشد.

محصولات گریتینگ

کاربرد گریتینگ پلاستیکی

گریتینگ پلاستیکی از نظر شکل ظاهری و تحمل بار تفاوت زیادی با سایر گریتینگ ها دارد. مقاومت بسیار بالا در مقابل محیط های اسیدی، قلیایی و شیمیایی، مقاوم بودن در برابر آتش سوزی، نارسانای خوب در مقابق جریان برق، هزینه کم جهت نصب و نگهداری و قابلیت عبور امواج رادیویی از مهمترین خصوصیات این گریتینگ می باشد. گریتینگ فایبرگلاس در روکش و سازه پله، پوشش های کف، عرشه ، آشغال گیر ها و دریچه منهول کامپوزیت و کاور کانالها کاربرد دارد.

مشخصات گریتینگ های کامپوزیت

مقاوم در برابر حرارت

مقاوم در برابر خوردگی

غیر مغناطیس بودن

وزن پایین

مقرون به صرفه بودن

عایق بودن

عدم لغزش

هزینه نصب پایین

گریتینگ پلاستیکی

مزایای گریتینگ های پلاستیکی

برشکاری و سوراخکاری بسیار آسان

تنوع بسیار بالا در شکل ظاهری

عایق حرارت و عایق جریان الکتریسیته

مقاومت بسیار بالا

قابلیت جابجایی آسان

قابلیت ارتجاعی بالا

قیمت گریتینگ پلاستیکی

تولیدکنندگان گریتینگ قیمت این محصول را باتوجه به متغیرهایی چون کیفیت، ساختار و مرغوبیت مواد اولیه و همچنین نوسانات بازار تعیین می کنند.

گریتینگ گروه ایران درین

همانطور که می دانید و پیش از این گفته شد گریتینگ ها کاربردهای مختلفی دارند و این نکته باعث می شود محصول در مکان های مختلفی خواهان داشته باشد. این موضوع به شما این اختیار را می دهد که هر زمان که می خواهید، با توجه به نیازی که به صفحات مشبک گریتینگ دارید و ابعاد مورد نظرتان سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن محصول دلخواهتان را دریافت کنید. گروه صنعتی ایران درین دارنده خدمات مشاوره انواع گریتینگ این افتخار را دارد که  با بررسی دقیق و کنترل های پیوسته کارشناسان، به دنبال ارائه محصولی شایسته به سفارش دهندگان خود باشد.

برای انتخاب گریتینگ مناسب در فضاهای مختلف با کارشناسان گروه صنعتی ایران درین مشورت کنید.

اطلاعات تماس

مشاور جهت بازدیداز پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

۶۶۱۵۸۳۰۰-۶۶۱۵۸۴۰۰-۶۶۱۵۸۵۰۰-۶۶۱۵۸۶۰۰

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

Pin It