سوالی که پیش میاد ؟ چرا سفارش ساخت گریتینگ ؟

این روزها گریتینگ طرفداران زیادی دارد که روز به روز بر آمار محبوبیت آنها افزوده می شود. گریتینگ با توجه به کاربردهای متنوعی که دارد رکنی جدایی ناپذیر در صنعت و ساختمان سازی و … به حساب می آید. هر یک از گریتینگ ها با توجه به متریال و نوعی منحصر به فردی که دارند، دارای قیمت متفاوتی می باشند. پس باید بدانیم که قیمت گریتینگ ها نسبت به متریال آن متفاوت می  باشد.

فروشندگان گریتینگ

فروشندگان گریتینگ، گریتینگ را باتوجه به متراژ آن قیمت گذاری می کنند. در زمان سفارش ساخت گریتینگ باید به جنس آنها توجه نمود. گریتینگ ها انواع مختلفی دارند مثل گریتینگ فلزی، گریتینگ کامپوزیت، گریتینگ چدنی، گریتینگ پلاستینکی و … ، همچنین مدل های مختلفی دارد مثل گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در نیم تسمه، تسمه در میلگرد و …

سفارش ساخت گریتینگ توسط ایران درین

گروه صنعتی ایران درین به عنوان فروشنده گریتینگ در جهت اطمینان خاطر مشتریان اش، سعی نموده اطلاعات صحیحی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد، به صورتی که مشتریان این امکان را دارند که با کارشناسان فروش ایران درین تماس گرفته و ویژگی های محل مورد نظر و کاربردی که از گریتینگ انتظار دارند را بیان نمایند، تا کارشناسان فروش گریتینگ ضمن راهنمایی و ارائه مناسب ترین پیشنهاد به آن ها، اطلاعات قیمت را در اختیارشان بگذارند.

گریتینگ

کاربردهای گریتینگ سفارش داده شده

با توجه به مقاومت بالا و ظاهر کلاسیک گریتینگ و خاصیت های منحصر به فردی که این محصول دارد مشتریان مختلفی خواهان آن هستند و این طرفداران در بخش های مختلفی مثل صنعت، ساختمان سازی، صنعت نفت و صنعت گاز، پتروشیمی و آشپزخانه های صنعتی و … می باشند و نوع محصولی که می خواهند متفاوت است. به همین دلیل است که بهتر است مشتریان با فروشنده گریتینگ تماس بگیرند و اطلاعات دقیق را از آن ها فراگیرند زیرا نمی توان تنها به لیست قیمت گریتینگ اکتفا نمود و این لیست قیمت ها صرفا جهت کسب اطلاعاتی کلی از قیمت ها می باشد و درصورت تصمیم قطعی به خرید بایستی اطلاعات را از کارشناسان فروش گریتینگ کسب نمود.

برای انتخاب گریتینگ مناسب در فضاهای مختلف با کارشناسان گروه صنعتی ایران درین مشورت کنید.

اطلاعات تماس

مشاور جهت بازدیداز پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

۶۶۱۵۸۳۰۰-۶۶۱۵۸۴۰۰-۶۶۱۵۸۵۰۰-۶۶۱۵۸۶۰۰

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

Pin It