گریتینگ تسمه در تسمه چیست

سوالی که برای خیلی از کاربران مطرح شده این است که گریتینگ تسمه در تسمه چیست ؟ زمانی که می خواهیم گریتینگ را بر اساس ساختار آن دسته بندی کنیم یکی از دسته هایی که نام برده می شود، گریتینگ تسمه است. برای درک بهتر مفهوم این نوع گریتینگ می توان بار دیگر به تعریف گریتینگ و انواع آن از نظر ساختاری پرداخت: گریتینگ شبکه ای از قطعات به هم پیوسته است که دارای مقاومت بالایی است و در عصر امروز از آن به عنوان محصولی پر طرفدار یاد می شود و در لایه های مختلف جامعه به کار برده می شود.

ساختار گریتینگ تسمه در تسمه

گریتینگ تسمه در تسمه یکی از انواع ساختارهای گریتینگ است که به دلیل ویژگی هایی که دارد در بخش های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای محبوبیت است. این نوع گریتینگ از ترکیب تسمه های فولادی در طول و عرض تشکیل شده است و به همین دلیل به آن گریتینگ تسمه در تسمه می گویند. گریتینگ تسمه در تسمه دارای مقاومت بالایی است و در میان صنعتگران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

گریتینگ تسمه در تسمه

انواع گریتینگ از نظر ساختاری عبارت است از گریتنگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در میلگرد و گریتینگ تسمه در چهار پهلوی تابیده، گریتینگ تسمه در نیم تسمه. این مدل از گریتینگ، از تسمه هایی با جنس فولاد ساخته شده است و از مقاومت بالایی برخوردار است. به عبارتی دیگر در طول و عرض این نوع گریتینگ از تسمه های فولادی استفاده می شود. امروز گریتینگ طرفداران پر و پا قرص خود را دارد و می توان از آن به عنوان مقاوم ترین نوع پوشش یاد کرد که علاوه بر مقاومت دارای تنوع و انعطاف در شکل و ساختار است.

گریتینگ تسمه در نیم تسمه دارای ابعاد کوچکتر تسمه های غیر باربردار یا همان تسمه های طولی، که موجب کاهش تقریبی وزن شبکه گریتینگ به میزان 20% در مقایسه با نوع تسمه – تسمه می باشد.به همین دلیل در مواردی که بارگذاری بالا ناشی از عبور ماشین آلات و ابزار سنگین بر روی شبکه گریتینگ وجود ندارد ، توصیه می شود که از این مدل شبکه استفاده نمایید. از گریتینگ تسمه ای در صنایع و کارخانجات نیز استفاده می شود. این گریتینگ در ضخامت ها و اندازه های مختلفی با توجه به درخواست مشتریان طراحی و تولید می شود.

گریتینگ تسمه در تسمه

کاربرد گریتینگ تسمه

این مدل از گریتینگ دارای مقاومت بالایی است و در محیط هایی که فشار زیادی بر سطح وارد می شود کاربرد دارد به عنوان مثال از این نوع گریتینگ در رمپ پارکینگ و فضای های مشابه استفاده می شود و به کارگیری آن به مصرف کننده این اطمینان خاطر را می دهد که جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد و همه چیز امن و امان است. این مدل گریتینگ انواع مختلفی دارد و می توان از آن در محیط های مختلفی استفاده نمود. برای جلوه بصری این نوع گریتینگ از پوشش هایی چون گالوانیزه گرم، رنگ و … استفاده می شود که ضمن زیبایی بر مقاومت آن در محیط های مختلف نیز افزوده می شود.

گروه صنعتی ایران درین تولید کننده انواع گریتینگ، گاتر، گاتر پیش ساخته و محافظ ستون های پارکینگ و .. می باشد که همواره سعی داشته تا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان و متخصصان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید و راهنمایی لازم و مشاوره در این زمینه را داشته باشید. این مجموعه همواره کسب رضایت مشتریان را در اولویت کارهای خود قرار می دهد.

اطلاعات تماس

مشاور جهت بازدیداز پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

66158300-66158400-66158500-66158600

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

Pin It