گریتینگ تسمه در نیم تسمه چیست ؟

همانطور که در مقاله گریتینگ عنوان کردیم ، گریتینگ سازه ای مشبکی شکل است که بسیار سخت و با توان باربری بالا است. این صفحات مشبکی شکل به دلیل ویژگی سختی در کنار سبکی، کاربردهای متنوعی دارند و به عنوان عضوی ضروری در صنعت سنگین یاد می شوند. و در همین مقاله انواع گریتینگ را از نظر ساختاری به 4 دسته مطرح کردیم :

انواع گریتینگ از نظر ساختار

شبکه فولادی از نوع تسمه در تسمه

شبکه فولادی از نوع تسمه در نیم تسمه

شبکه فولادی از نوع تسمه در میلگرد

شبکه فولادی از نوع تسمه در 4پهلوی تابیده

گریتینگ تسمه در نیم تسمه

گریتینگ تسمه در نیم تسمه

در مقاله گریتینگ تسمه در تسمه این گریتینگ را به شما معرفی کردیم و در این مقاله سعی داریم در مورد نوع مطرح شده اطلاعاتی را برای شما ارائه نماییم. این نوع گریتینگ در سه مدل ساده، مدل دار، پله با ضخامت های متفاوتی از تسمه طراحی و ساخته می شود که با توجه به موقعیت در هر پروژه قابل اجرا می باشد. این گریتینگ بدلیل استحکام بالا و در عین حال وزن سبک خود نسبت به گریتینگ تسمه در تسمه گریتینگ تسمه در تسمه ، در صنایع مختلف مورد استفاد قرار گرفته است. این گریتینگ از زیبایی مناسبی نیز برخوردار است.

گریتینگ تسمه در نیم تسمه

این گریتینگ بسیار شبیه به نوع تسمه در تسمه است، تنها تفاوتی که این گریتینگ با نوع تسمه در تسمه دارد این است که تسمه های رابط با ارتفاع و ضخامت کمتر نسبت به باربر طراحی می شوند. که بیشترین چشمه کاربردی در این گریتینگ، مشبندی ۱۰۰*۳۰ می باشد. هرچند دیگر انواع آن مانند ۵۰*۳۰ و ۳۰*۳۰ نیز ساخته می شوند. در این گریتینگ تسمه های عرضی و نیم تسمه های طولی با ابعاد کوچکتر بصورت پانچ خورده به یکدیگر متصل می شوند و بعد از اجرای عملیات جوشکاری و طبق استانداردها، شبکه های این گریتینگ را می سازند..

گروه صنعتی ایران درین در زمینه تولید انواع گریتینگ، انواع محصولات گریتینگ، گاتر، گاتر پیش ساخته فعالیت داشته.

جهت بازدید از پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا با ما تماس بگیرید.

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

Pin It