گریتینگ فایبرگلاس

در ساخت گریتینگ فایبرگلاس از مواد کامپوزیتی استفاده می شود. یکی از مهمترین انواع گریتینگ نوع فایبرگلاس بوده که به دلیل داشتن مقاومت بالا در محیط های مختلف از جمله محیط های اسیدی و قلیایی و محیط هایی با مواد شیمیایی گوناگون که در آن ها مقاومت بالا لازم است مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع از گریتینگ به خاطر داشتن استحکام و مقاومت بالا در صنایع مختلف کاربرد دارد. گریتینگ کامپوزیت با وجود وزن کم و در عین حال مقاومت بالا از قیمت به صرفه ای برخوردار بوده و مطابق بررسی های انجام شده بهترین انتخاب برای دریچه چاه آب و فاضلاب، درپوش منهول، محفظه آشغال گیر، پلاتفرم فضاهای مختلف، کف سالن کارخانجات، عرشه کشتی و کفپوش بنادر، نردبان و پلکان، گریتینگ روی کانال، پل، دریچه آب بند و … میباشد.

انواع گریتینگ

گریتینگ فایبرگلاس در برابر آتش، گرما، حرارت بالا از خود مقاومت خوبی را نشاده داده و این گریتینگ عایق خوبی در مقابق جریان برق است، در واقع نارسانا بودن این محصول باعث خاص شدن آن شده و همین نکته از مزایای این گریتینگ به حساب می آید. سازه این گریتینگ از مقاومت بالا نسبت به نوع فلزی و گالوانیزه برخوردار بوده که در صنعت به آن گریتینگ فایبرگلاس یا گریتینگ کامپوزیت گفته می شود. این محصول به دلیل هزینه کم جهت نصب، هزینه نگهداری پایین، نصب آسان و مصون ماندن از زدگی و خوردگی به دلیل داشتن مقاومت بالا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

مشخصات گریتینگ

گریتینگ شبکه ای از جنس فولاد است که کاربردهای متنوعی دارد و در صنایع و شهرسازی مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع گریتینگ یکی از انتخاب های پرطرفدار در نوع کفپوش و پله های کارخانجات می باشد. گریتینگ حاصل اتصال تسمه‌های مختلف از انواع باربر و رابط می‌باشد. یکی از انواع گریتینگ نوع فایبرگلاس بوده که این نوع از گریتینگ بر خلاف گریتینگ گالوانیزه نیازی به گالوانیزه شده ندارد. در بین محصولات گریتینگ این خصوصیت باعث بارز شدن این محصول گردیده است. گریتینگ فایبرگلاس در صنایع مختلفی همچون صنایع الکترونیکی، صنایع غذایی، کارخانجات صنعتی و آزمایشگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات گریتینگ

کاربرد و تنوع گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ فایبرگلاس از نظر شکل ظاهری و تحمل بار تفاوت زیادی با سایر گریتینگ ها داشته است. مقاومت بسیار بالا در مقابل محیط های اسیدی، قلیایی و شیمیایی، مقاوم بودن در برابر آتش سوزی، نارسانای خوب در مقابق جریان برق، هزینه کم جهت نصب و نگهداری و قابلیت عبور امواج رادیویی از مهمترین خصوصیات این گریتینگ می باشد. این محصول در رنگ های مختلفی تولید می شود. رنگ طوسی، سبز، آبی، قرمز و زرد از پر فروش ترین رنگ هایی هست که در این محصول فروخته می شود و مشتریان زیادی را داشته است. شرکت های گاز و شرکت های نفتی از نوع زرد یا قرمز این محصول استفاده می کنند و در شهرسازی نوع سبز و طوسی پرطرفدار تر می باشد. در صورت خرید محصولات فایبرگلاس با متخصصین و مشاوران گروه صنعتی ایران درین تماس بگیرید.

اطلاعات تماس با گروه صنعتی ایران درین

مشاور جهت بازدیداز پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

۶۶۳۵۹۹۳۱-۶۶۳۵۹۹۳۲-۶۶۸۷۹۳۱۷

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

Pin It