گریتینگ مضرس چیست؟

اگر بخواهیم دوباره داستان گریتینگ را مرور کنیم، به تعریف آن که کفپوش و یا درپوش است بسنده می کنیم و سراغ کاربردها و تنوع آن ها می رویم. گریتینگ انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها در محیطی خاص مورد توجه قرار می گیرد و ویژگی ای منحصر به خود را داراست. گریتنگ مضرس، نوعی دیگر از گریتنگ است که اسم آن حتما به گوش شما خورده است. اما سوالاتی وجود دارد که باید به آن ها پاسخ داده شود، به طور مثال:

کاربرد گریتینگ مضرس چیست ؟

گریتینگ مضرس در کجا کاربرد دارد ؟

تفاوت گریتینگ مضرس با دیگر گریتینگ ها در چیست ؟

گریتینگ

گریتینگ مضرس به گریتنگ های آجدار و دندانه دار گفته می شود که لغزندگی سطح را کاهش می دهند و به همین دلیل از محبوبیت به سزایی میان مصرف کنندگان گریتینگ برخوردار هستند. گریتینگ مضرس در محیط هایی که ممکن است به دلیل وجود رطوبت، روغن یا … لغزنده باشند به کار می رود و سطح آج دار و دندانه دار آن باعث می شود خطر احتمالی لغزیدن کاهش یابد و محیطی امن برای افراد فراهم شود.

در نظر بگیرید یک محیط پر رفت و آمد در یک کارخانه را که عوامل جوی باعث لغزندگی آن شده اند، بی شک گریتینگی که در این محیط می توان استفاده کرد باید اصطکاک بسیار بالایی داشته باشد تا کسانی که در آن محیط رفت و آمد می کنند دچار آسیب دیدگی نشوند.

محصولات گریتینگ

نکته جالب این جاست که تولید کننده گریتینگ براساس مکان مورد استفاده و نیازی که وجود دارد اقدام به تولید گریتینگ مضرس می کند و این حق انتخاب را دارد که تسمه رابط یا تسمه در نیم تسمه و یا میلگرد را از جنس آجدار تولید کند. هر یک از این موارد در مکانی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند و سبب می شوند محیط از لغزندگی مصون بماند.

گروه صنعتی ایران درین در زمینه تولید انواع گریتینگ، انواع محصولات گریتینگ، گاتر، گاتر پیش ساخته فعالیت داشته.

مشاور جهت بازدید از پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

 

 

Pin It