کاربرد گریتینگ گالوانیزه

در مقاله گریتینگ توضیحاتی کامل و جامع در خصوص این محصول و کاربردهای آن برای شما ارائه نمودیم. همانطور که گفتیم گریتینگ نوعی شبکه ی فولادی یا فایبرگلاس بود که همانند یک شبکه توری عمل می کرد. شبکه ای متشکل از عناصر فلزی که به صورت طولی و عرضی در کنار هم قرار گرفته بودند. در واقع گریتینگ، همان صفحات مشبک فلزی است که از تسمه یا میلگرد تولید می شوند. این فلز مشبک به شکل شبکه هایی با فاصله برابر کنار هم قرار گرفته اند و انواع مختلفی دارند. محصولات گریتینگ در انواع مختلف فلزی، فایبرگلاس و گالوانیزه و کامپوزیت بیشترین کاربرد را در صنایع دارند. یکی از انواع گریتینگ نوع گالوانیزه آن می باشد.

گریتینگ

زمانیکه گریتینگ را با گالوانیزه گرم می پوشانند و به این وسیله مقاومت آن را افزایش می دهند و زیبایی ظاهری خاصی به آن می بخشند در نهایت گریتینگ گالوانیزه ایجاد می شود. گالوانیزه گرم روشی متداول برای مقاوم نمودن گریتینگ در برابر رطوبت محیطی و خوردگی آن است. این محصول برای محافظت از گریتینگ در برابر عواملی چون رطوبت، شرایط محیطی و …. به کار می رود. این گریتینگ و گریتینگ فلزی به دلیل قیمت مناسبی که دارند مورد توجه بیشتری قرار گرفتند و پرطرفدارترین محصولات می باشند.

محققین و متخصصان، این محصول را در طیف وسیعی از بارگذاریها استاندارد کرده و استفاده وسیعی از این محصول را فراهم نمودند. گریتینگ گالوانیزه گرم به عنوان بادوام ترین و پرکاربردی ترین پوشش در بسیاری از محیطها و صنایع مورد استفاده قرار گرفته است. در این مقاله سعی داریم توضیحات کامل و جامعی در خصوص این محصول برای شما ارائه نماییم.

محصولات گریتینگ

سفارش گریتینگ

قبل از سفارش گریتینگ، بررسی مشخصات فنی این محصول بسیار حائز اهمیت می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد این محصول توجه به وزن و اطلاعات فنی آن بسیار مهم بوده و در صورتیکه قصد استعلام قیمت دارید باید به این دو مورد توجه دقیق نمایید. در خصوص اطلاعات فنی باید به نوع گریتینگ که شامل موارد : تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه یا میلگردی می باشد دقت نموده و همچنین ارتفاع تسمه گریتینگ و میزان وزن این محصول را بررسی نمایید.

گریتینگ گالوانیزه از مقاومترین انواع گریتینگ می باشد که دلیل این استقامت نوع پوشش به کار گرفته شده در آن است. زمانی که گریتینگ فلزی به پوشش گالوانیزه آغشته می شود و به اصطلاح عمل گالوانیزاسیون روی آن انجام می شود، مقاومت آن به قدری افزایش پیدا می کند که در برابر هر نوع زدگی و خوردگی محافظت می شود و شکل اولیه خود را حفظ می کند. به همین دلیل این محصول از هواداران زیادی برخوردار است و بیشتر سفارشات گریتینگ مربوط به نوع گالوانیزه است. بیشترین کاربرد این محصول در کانالهای آب یا همان گاتر می باشد.

برای اطلاع از قیمت روز انواع گریتینگ با گروه صنعتی ایران درین تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان فروش بهره مند شوید. متخصصان ما در این زمینه پاسخگو شما هستند.

اطلاعات تماس

مشاور جهت بازدیداز پروژه و مشاوره رایگان همراه با نمونه کالا

۶۶۱۵۸۳۰۰-۶۶۱۵۸۴۰۰-۶۶۱۵۸۵۰۰-۶۶۱۵۸۶۰۰

سلطانی: ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی: ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

Pin It